Casio FX 570 ES Plus

Typ kalkulačky: vědecká Napájení: bateriové Počet číslic na displeji: 12 Grafické funkce: ANO Ochranné pouzdro: ANO Programování: NE Řešení rovnic: ANO Barva: šedá...
Garantovaný nákup z kak.cz

Kapacita displeje (číslic)

• , zakoupeno v CZC.cz

• celková spokojenost
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• S produktem mi vyšli vstříc.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Mnoho funkcí

Koupil jsem ho do školy klukovi, kluk si kalkulátor vybral sám, s výrobkem je spokojený.

Napájení

• Řešení rovnic: ANO
  • Barva: šedá
  • Provedení výrobku: šedá barva

Casio FX 570 ES PLUS

Vybíráte vědeckou kalkulačku, ale nevíte, jaký model si zvolit? Zvažte pořízení této dostupné kalkulačky od světoznámé značky Casio, která disponuje 417 matematickými funkcemi. Kalkulačka je vhodná zejména pro použití na středních školách, ale díky velkému množství pokročilých funkcí si poradí i s vysokoškolskou matematikou. Pohon zajišťuje AAA baterie s životností zhruba dva roky, což znamená, že se nemusíte bát, že by vás kalkulačka nechala v úzkých.

Skvělý displej

Velmi kontrastní displej je dobře čitelný za všech světelných podmínek a jeho velkou výhodou je také řádkové zobrazení, které umožňuje vykreslit zápisy výpočtů v přirozené podobě. Umí tedy zobrazovat i složité zápisy ve zlomkovém formátu.

• 417 matematických funkcí

• Hloubka (cm): 14.10
  • EAN: 4971850182252
  • Záruční doba: 24 měsíců

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Koupili jsme ho na základě jeho názvu a výrobek nezklamal, splnil naše očekávání. Proto jsme ho koupili a to jsme očekávali.
    • Nemohu říci, v tuto chvíli jedinou nevýhodou je pravděpodobně cena, ale to je relativní....

Ke koupi nás motivovalo vaše jméno a vaše znalosti. Nebyli jsme zklamáni.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Jsem s ním velmi spokojen.
    • Anglické menu.

Má všechny funkce, které by středoškolák mohl potřebovat.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Má vše, snadno pochopitelné funkce, používáme ho na střední škole!
    • Stroj s čistým povrchem je přehlednější!

Učitel žádal o toto

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Rychle, přesně, s popisem v maďarštině
    • Žádné

Jsem velmi spokojen! !

• Bohaté funkce.
    • Nikdy jsem nic takového nezažil.

Velmi dobrá kalkulačka.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Chystám se na vyšší úroveň v matematice a strojírenství, takže jsem potřeboval provést potřebné výpočty rychleji a snadněji.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Ví toho hodně! Toto je 2. vydání (černé, modernějšího vzhledu)

Byl zakoupen pro mého syna, který maturuje, a je s ním velmi spokojen.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Moje učitelka matematiky mi ji doporučila a měla pravdu, byla to velmi dobrá kalkulačka.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Skvělé znalosti, dobrá značka.
      • Dorazil velmi rychle.
      • Velmi super kalkulačka.
      • Zatím jsem ji nenašel.

Koupila jsem ho pro svou dceru. Je to také dobré pro ukončení studia. Nevěděl jsem, že to dnešní kalkulačky umí, řešit rovnice druhého stupně. Dříve jsem to dělal na papír.

• Rychlé, správné, všestranné

Nejlepší samologep, který jsem zatím použil, hodně mi pomáhá v práci. Spolehlivý prodejce, rychlý a spravedlivý servis.