Casio FX 82 SX

S tiskem
Typ kalkulačky
školní

Školní kalkulačka

Školní kalkulačka s pevným plastovým krytem

Dvouřádkový displej 177 integrovaných matematických funkcí

Výpočet zlomků

Permutace a kombinace

Hyperbolické funkce

Frakční výpočty

Trigonometrické funkce

Náhodné číslo

Nezávislá paměť

Statistické výpočty (standardní odchylka, regresní analýza)

• Napájení: 2xAA baterie
  • Rozměry: 10x75x153mm

Nové blistrové balení

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Fajn,plno funkcí

• Jednoduché, intuitivní ovládání. Dobře se drží v ruce. Velmi dobrý poměr ceny a výkonu.
    • Asi nic.

Potřeboval jsem rychle před testem novou kalkulačku, neboť ta původní mě po 8 letech věrné služby opustila. Koupil jsem si tedy za přijatelný peníz tuto kalkulačku. Její ovládání je značně intuitivní, jednoduché - a to jsem technický antitalent. Slouží zatím už asi 3-4 roky bez chybičky. Oceňuji také bytelný kryt se stejně bytelnými drážkami, které něco vydrží. Kalkulačka se dobře drží v ruce, tlačítka na kalkulačce mají přiměřenou velikost - ačkoliv pravda - osobně by mi nevadilo, byla-li by trochu větší. Velmi dobrá kalkulačka za dobrou cenu.

• , zakoupeno v ObchodCR

• neshledáno
    • nedostal jsem objednané zboží

katastrofa

• spoustu funkcí
    • jednoduché ovládání
    • nic jsem nenašel

Tuto kalkulačku jsem používal hlavně na střední škole. Její výhodou bylo zejména to, že má spoustu funkcí, a když jsme probírali nové učivo, tak ovládání bylo totožné s tím co bylo v učebnici, nebo co diktovala profesorka. Mohu ji tedy všem jen doporučit.