Sencor SEC 229

kapesní
Kapacita displeje (číslic)
S pouzdrem

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• brala jsem již vyzkoušený produkt, proto jsem si našla ten stejný, se kterým jsem byla spokojená

právě kvůli problému s jednou klávesou jsem musela koupit novou, ale při denním používání se dá únava materiálu očekávat, prostě vymačkaná čtyřka :-)

• dobrá a malá kalkulačka

Typ kalkulačky
kapesní
Kapacita displeje (číslic)
S pouzdrem

Kapesní kalkulačka s pevným plastovým krytem. Velký 8mi místný displej, výpočet procent a odmocniny, duální napájení solár/bateriové. Rozměry: 117 x 73 x 10 mm, hmotnost: 58g

Velký 8mi místný displej
Výpočet procent a odmocniny
Napájení: Duální solár/bateriové (1xLR 41)
Rozměry: 117 x 73 x 10 mm, hmotnost: 58g

• dobrá a malá kalkulačka