Sharp EL 531 HX

• Prostě perfektní

• dobré mačkání a odezva
    • skvělá D.A.L. logika
    • nasazování krytu vždy tak na třetí pokus

měl jse SHARP kalkulačku DAL už dříve, než mi ji rozmlátila malá sestra, nyní jsem začal doučovat a tak jsem opět volil sharp, byl jsem s ní spokojen a opět mě nezklamala.

Napájení
bateriové
Typ kalkulačky
vědecké
Kapacita displeje (číslic)

EL-531XHWHC provádí přes 270 pokročilých vědeckých funkcí a využívá displej se 2 řádky. Je ideální pro studenty studující matematické obory. Kromě toho může být použita pro statistické účely, biologii, chemii a fyziku. Flexibilní, pokročilá, a navzdory svým 469 funkcím jednoduše používatelná, díky čemuž pokrývá všechny každodenní potřeby ve škole a na univerzitě!

• 10 místný, 2 řádkový displej
  • napájení solární a baterií
  • algebra
  • funkce 1/x, x?, %