Sharp EL W 506

• , zakoupeno v vyuka-vzdelavani.cz

Kvalitní zpracování.
    Vyšší cena.

• Neexistuje vybavenější kalkulačka
    • Plně splňuje to, co jsem od ní očekával.
    • Jinak uspořádané funkce oproti standardním (jiným) kalkulačkám.

Přístroj je nabitý funkcemi. Funguje jak na solární tak bateriový provoz. Při náhodném vypnutí si "pamatuje" rozpracovanou práci. Možné zobrazení výsledku v několika formách, rovněž možnost zadávání v několika formách.

Existuje několik barevných variant, avšak ne všechny jsou dostupné v České republice.

Kalkulačka je vhodná spíše na VŠ a pro inženýry. Běžný žák základní či střední školy není schopen využít ani 1/10 nabízených funkcí. Navíc není možné využít u maturitní zkoušky. Tzn. zvyknout si během chvíle na jinou, což může vést k problémům.

Cena je sice trošku vyšší, ale ve své třídě nemá konkurenci. Jak zpracováním, praktickým krytem i funkcemi. Prostě podařená kalkulačka od firmy SHARP.

• , zakoupeno v B2Comp

• zboží bylo určeno pro syna na střední škole,myslím,že je vybaveno dostatečnými funkcemi a to i za přijatelnou cenu

mám tuto kalkulačku jen krátce,a zatím se učím využít

• , zakoupeno v vyuka-vzdelavani.cz

Kvalitní zpracování.
    Vyšší cena.

• Neexistuje vybavenější kalkulačka
    • Plně splňuje to, co jsem od ní očekával.
    • Jinak uspořádané funkce oproti standardním (jiným) kalkulačkám.

• přehledná
    • řešení určitých integrálů
    • automatická paměť
    • nastavitelný jas displeje
    • lehká
    • snad jen konstanta pí nemá samostatné tlačítko (musí se stisknout nejprve 2ndF a potom 3)
    • jináč nic

Už před touto kalkulačkou jsem mě kalkulačku značky SHARP a byl jsem s ní spokojen, proto jsem při nákupu nové (výkonější) kalkulačy zvolil znovu značku SHARP a nemohu si ji vynachválit. Vřele doporučuji.

• Je prostě dobrá
    • hodil by se nějaký obal

Je fakt, že návod by mohl být lepší

mám tuto kalkulačku jen krátce,a zatím se učím využít
    její nabízené možnosti a funkce,co se týče obchodu,proběhl bez problémů

• Spoustu funkci
    • Přehledná
    • Mod w-wiev

Velmi dobrá kalkulačka, Doporučuji všem co řeší lehčí i těžší tipy matematických operací.

• počítání od nejjednodušších příkladů až po nejsložitější
    • široká paleto modů
    • velký display
    • velké tlařítka
    • snadná manipulace
    • ukládání příkladů a spoustu dalšich
    • Todle je nejlepší kalkulačka na trhu cena je oprávněná...dokonce je spíše trochu pod cenou
    • Sharp je kvalitní vyrobce
    • no je dostupná v málo obchodech
    • pokulhává návod

tento produkt jsem si vybral po doporučení mých kamarádů na SŠ al hodí se více na VŠ
    skušenost s tímpto produktem je stoprocentní nikdy mně nesklamal
    ovládání je jednoduché, velká obrazovka = krásně se používá
    doporučuji každému

• 556 funkcí
    • solární panel
    • WriteView
    • výpočty s komplexními čísly
    • výpočty s maticemi
    • řešení rovnic
    • diferenciální a integrální počet
    • seznam konstant
    • převádění jednotek
    • malinko jiné ovládání než CASIO

Již od 5. třídy základní školy jsem používal kalkulačku CASIO FX 350 MS. Mé středoškolské potřeby dokonale splňovala. Jenže s nástupem na vysokou školu jsem požadoval stále nové a nové funkce, se kterými si již nedokázala poradit. Nákup jsem odkládal do doby, než mi po 9ti letech užívání došla baterka. A tak napsat čas koupit nový kalkulátor. V obchodě, kde jsem byl, mi padla do oka tato nejdražší kalkulačka SHARP EL-W506.

Chvíli mi trvalo, než jsem si s ní potykal. Stále jsem měl při ruce návod s ukázkovými výpočty. Dnes si nemohu stěžovat. Zvládne všechno, co po ní chci. Některé výpočty (integrály) jí pravda trvají chvíli déle, ale nakonec si s nimi vždy poradí. Na displej můžete psát příklad jak ve tvaru zlomků, tak bez nich a stejným způsobem lze přepínat i výsledek.

Jsem s ní spokojen.